Два екс-нардепи не хочуть бути наступними жертвами – заявили про погрози (Відео)

Олена Бондаренко -крупноПро погрози на свою адресу повідомили представники Партії регіонів та Компартії України.

Колишній тричі народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила на своїй сторінці в Facebook про погрози на свою адресу і навіть надала зразок такого повідомлення у соцмережі.

Читайте також. Він готовий був говорити: застрелили екс-нардепа від Партії регіонів

“Ось і робота для СБУ та МВС. Погрози на мою адресу. Пишу заяву і відправлю рекомендованим. А нашому фейсбучному Арсену Авакову і Фейсбуку буде достатньо. Ловіть, розслідуйте”, – написала Бондаренко.

Бондаренко - погроза на фейсбукТим часом інший екс-нардеп лідер КПУ Петро Симоненко заявив каналу "112 Україна", що вже написав заяву у міліцію через погрози, які надходять йому у зв'язку з приготуваннями до масових заходів 1 травня.

Читайте також. Триває відстріл свідків по справі Антимайдану? Убили Олеся Бузину

Нагадаємо, сьогодні близько 13 години біля свого будинку в Києві був убитий одіозний журналіст і письменник Олесь Бузина.

Учора ж, 15 квітня, біля дверей свого помешкання у столиці кулі отримав екс-нардеп від Партії регіонів Олег Калашников.

Читайте також. Порошенко вимагає «знайти виконавців та назвати організаторів» убивств Калашникова і Бузини

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Герщенко одразу ж припустив, що прибирають людей, які можуть бути свідками у кримінальному провадження щодо організаторів Антимайдану.

Геращенко звернувся до таких людей із закликом не ставати наступними жертвами, а повідомляти у міліцію про погрози.

«Усім, хто мав відношення до організації і фінансування Антимайдану або іншим протиправним діям проти Майдану і відчуває загрозу життю, прохання звертатися в правоохоронні органи, щоб не піти по шляху Калашникова і Бузини», — писав Геращенко.