Два дні поспіль в Ужгороді проводили благодійну акцію “Фото патріота”

фото: Суспільне Закарпаття

Благодійну акцію “Фото патріота” проводять сьомий раз поспіль. Намет із фотозоною знаходиться на набережній Незалежності. Там фотографи роблять світлини охочим, після фото опублікують у фейсбуці на сторінці з аналогічною назвою. Зібрані кошти спрямують волонтерам “Руху підтримки закарпатських військових”‘ на допомогу воякам.

Десятирічна Соломія Стряпко разом із братиками та батьками сфотографувалася для сімейного фото патріота. “Я б хотіла запам’ятати, як ми всі разом виглядаємо, і коли пройде час, а я вже буду доросла, я пам’ятала себе, якою я була маленькою”, — сказала дівчинка.

Уперше до акції "Фото патріота" долучилася сім’я Михайла Міллера. "Дуже добре мати таку фотографію, патріотичну, та й дітей треба виховувати. Підтримуємо наших військових, котрі нас обороняють", — сказав Михайло.

Світлини учасникам робив фотограф Сергій Гудак. Каже, до акції долучається вже з 2014 року, пише Суспільне Закарпаття.

"Це приємно, це свято — зробити фото патріота, створити настрій і одночасно допомогти нашим військовим. Традиційно щороку ми робимо зміни: по дві години кожен із фотографів знімає. Є багато таких людей, котрі все знають про цю акцію, вони щороку фотографуються. За їхніми світлинами в соцмережах цікаво спостерігати, як вони змінюються".

Марія Кочмар, учасниця акції "Фото патріота", розповіла, що ця акція стала вже свого роду традицією для Ужгорода, яка також дає можливість і підтримати закарпатських військових, котрі захищають Україну.