“Він був обраний під час неймовірної корупції, яка сильно мене турбує” – Трамп про нову зустріч із Зеленським

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським у Білому домі, але точні терміни не були вказані.

“Він [Зеленський], ймовірно, приїде [до Білого дому]”, – сказав Трамп, відповідаючи на питання про те, чи запросить він Зеленського до Білого дому, повідомляє ТСН.
Журналістів цікавила можливість зустрічі двох лідерів в американській столиці: “Думаю, я говорив з ним двічі. Я б дуже хотів, щоб він приїхав до Білого дому, якщо він хоче приїхати. І я думаю, що він хотів би приїхати. Думаю, він приїде дуже скоро”.

Американський лідер не уточнив терміни візиту Зеленського. “Він – хороша людина. Він був обраний під час неймовірної корупції в Україні, яка сильно мене турбує”, – уклав глава держави.
Зазначимо, у США розгорівся скандал між Білим домом і Конгресом після появи в ЗМІ повідомлень, що представник розвідки США в рамках програми захисту викривачів порушень надав записку генеральному інспектору, де йдеться, що Трамп «пообіцяв» щось лідеру іноземної держави, керуючись власними політичними інтересами. У ЗМІ припускали, що під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським, яка відбулася 25 липня, Трамп міг неодноразово наполягати на розслідуванні в Україні дій впливового політика від Демократичної партії, колишнього віце-президента США Джо Байдена.
Прес-секретар палати представників Конгресу США 24 вересня оголосила, що Конгрес починає офіційне ініціювання процедури імпічменту Трампу. 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня. У стенограмі йшлося, що Трамп просив Зеленського вивчити справу стосовно сина Байдена – Хантера Байдена. 30 вересня Зеленський заявив, що Україна не проводить розслідувань «по команді» інших країн.