ДУК “ПС” до складу 79-ї аеромобільної бригади не входитиме – Маруся Звіробій

Фото - зі сторінки Юрія Бірюкова у соцмережі
Фото – зі сторінки Юрія Бірюкова у соцмережі

Командир 11 батальйону Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, організатор підготовчого центру “Марусин полігон” Маруся Звіробій спростувала інформацію про перехід ДУК “ПС” до складу 79-ї аеромобільної бригади. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Марусиним полігоном” (який є окремою від всіх структурою) було створено підрозділ з хлопцями, які до нас прийшли мобілізуватися саме в групу, яку ми домовилися підготувати для 79-ї бригади в допомогу. Це не правосеки, це люди, які вже давно нам телефонували й запитували, чи є можливість мобілізуватися за контрактом. Інструктори в цій групі вже наші досвідчені ДУКовці, які були в зоні бойових дій на Пісках і перевірені фахівці “Марусиного полігону” і ці ж інструктори привезли групу хлопців у Миколаїв. Шуму наробили шеврони ДУК”, – повідомила вона.

Маруся Звіробій підкреслила, що ДУК "ПС" не вступає у 79-ю бригаду ЗСУ.

Читайте також. Бійці ДУК «ПС» переходять на контракт у 79-у аеромобільну бригаду ЗСУ — Бірюков

Нагадаємо, сьогодні радник президента Юрій Бірюков заявив, що бійці українського Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" переходять на контракт у 79-у аеромобільну бригаду.