ДТП з дітьми, яку вчинив кортеж охорони Зеленського: з’явились нові обставини (Відео)

Автобус з дітьми, який після удару з авто УДО злетів у кювет. Фото - сайт «Перший Запорізький»
Автобус з дітьми, який після удару з авто УДО злетів у кювет. Фото – сайт «Перший Запорізький»

У ДТП, внаслідок якої кортеж охорони Президента України 14 липня на Запоріжжі протаранив колону автобусів із дітьми, з’явився потерпілий – працівник Управління держохорони.

Про це, повідомляє ТСН, заявили в Михайлівській райлікарні на Запоріжжі, де потерпілому надавали допомогу.

За словами лікаря райлікарні Віктора Квітки, у травмованого в ДТП охоронця Президента забої грудної клітки та інших ділянок тіла, які не вимагають стаціонарного лікування, тож його після діагностики і наданян першої меддопомоги відпустили лікуватись амбулаторно.

Щодо трьох авто кортежу охорони Зеленського, які протаранили колону автобусів із дітьми, то, з’ясували журналісти, офіційно за Управлінням держохорони числиться лише одне з них, у двох інших – харківська реєстрація, та всі три водії мають київську прописку.

Читайте також: Кортеж Зеленського «зніс» із траси колону автобусів з дітьми: подробиці резонансної ДТП (Відео)

Автобус, що його одна з машин охорони Президента ударом відправила у кювет, на своєму шляху зносив дерева придорожної лісосмуги. Діти, які були в цьому автобусі, лише дивом фізично не постраждали і отримали допомогу психолога, який їхав разом з ними.

Лікар табору на Херсонщині, куди діти таки доїхали на відпочинок, запевнив, що проявів фізичних травм у дітей, які потрапили в ДТП, немає.

В УДО заявили, що проводять внутрішнє розслідування через спровоковану її працівниками ДТП.

Президент України, якого на місці ДТП не було, бо до Києва він полетів літаком, заявив, що винні в аварії мають бути покарані.

Відомо, що за вчинення цієї резонансної ДТП поліція склала адмінпротоколи: водії-порушники з УДО мають сплатити 340 гривень штрафу.