Другу підірвати не встигли? Пошкодили опору ЛЕП, яка подає світло в анексований Крим

електроопора ЛЕП яка подає світло в Крим ушкодженаУже вдруге невідомі намагаються перешкодити подачі Україною електрики в анексований Крим. В обох випадках обирали протизаконні методи, намагаючись завалити опору електродротів.

Сьогодні вранці, за повідомленням УМВСУ в Херсонській області, одну з таких опор у Генічеському районі виявили пошкодженою. До другої було примотане щось схоже на вибухівку. У міліції повідомляють, що ушкоджень зазнала лише одна з двох опор ЛЕП, які невідомі цього разу намагались зруйнувати.

При цьому експерти вже встановили, що бетонна опора лінії електропередач пошкоджена була механічним способом.

Читайте також: Провокація чи акція в рамках блокади? Пошкодили стовп ЛЕП, що подає світло до анексованого Криму (Фото)

За цим фактом правоохоронці вже порушили кримінальне провадження.

"Попередня правова кваліфікація - ч.2 ст.194-1 Кримінального кодексу України «Умисне пошкодження об'єктів електроенергетики». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 10 років", - повідомляють херсонські міліціонери.

Нагадаємо, 6 жовтня на Херсонщині вже був випадок ушкодження такої опори ЛЕП, що подає світло на анексований Росією український півострів.

Також додамо, що раніше українські активісти почали економічну блокаду окупованого Росією Криму. Одним із майбутніх її етапів могло б стати припинення подачі електроенергії з території України на анексований півострів.