Дров вистачить усім – на Тернопіллі їх заготовили 4 тисячі кубометрів (Фото)

DSC_6528Усі, хто встановив котли на альтернативних видах палива, можуть на Тернопіллі бути впевненими, що в них буде можливість закупити дрова.

На цьому днями наголосив голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк.

Читайте також. На тверде паливо переобладнають ще майже 40 котелень на Тернопіллі (Фото)

Як проходить заготівля деревини для на державному підприємстві «Тернопільське лісове господарство» керівник області оглянув під час робочої поїздки у Теребовлянський район. Про це повідомив сайт ОДА.

- Розуміючи, що в цьогорічний опалювальний сезон є значно більша потреба в деревині, ми дали доручення підготувати недоторканий резерв, щоб усі, хто переобладнав котельні на альтернативні види палива, мали можливість закупити дрова. Державні підприємства «Тернопільського лісового господарства» заготовили 4 тисячі кубометрів, - наголосив голова ОДА.

Читайте також. Бережани: в лабораторії вишу із відходів виготовляють… біопаливо (Фото)

Директор державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» Орест Ходинь розповів, що заготовляють недоторканий запас 8 лісництв у п’яти районах: Буданівське, Залозецьке, Мшанецьке, Збаразьке, Скалатське, Микулинецьке, Теребовлянське та Тернопільське.

Недоторканий запас, який сформувало наше Микулинецьке лісництво становить 700 кубічних метрів, - зазначив Орест Ходинь. - Вирубки йдуть безперервно, тож запас дров не вичерпається.

Софія Левицька