Дрібним виноробам тепер не потрібна буде ліцензія – указ Порошенка

1474548332-606720 вересня Верховна Рада прийняла закон, який скасовує для невеликих виробників місцевих і плодово-ягідних вин з власної сировини ліцензію на оптовий продаж алкоголю, вартість якої становить 500 тис. грн на рік.

Президент України Петро Порошенко заявив про підписання закону про скасування для дрібних виробників ліцензії на оптову торгівлю вином з власної сировини.

Читайте також: Пити і курити в Україні стане дуже дорого

Як передає УІНАН, про це глава держави повідомив сьогодні під час зустрічі з виноробами Одещини.

«Ми зробили перший і дуже важливий крок – кожен рік український виробник не буде більше зобов’язаний платити 500 тисяч за нікому не потрібний папірець, бо виробник створює робочі місця, він славить Україну, він створює дивний продукт. І сьогодні за вашої присутності я хотів би підписати закон, який звільняє від цього тягаря українського виробника», - заявив Порошенко.

Як повідомлялось раніше, 20 вересня Верховна Рада прийняла закон, який скасовує для невеликих виробників місцевих і плодово-ягідних вин з власної сировини ліцензію на оптовий продаж алкоголю, вартість якої становить 500 тис. грн на рік. На думку авторів законопроекту, він дозволить відродити місцеве виноробство, збільшити обсяги виробництва невеликих компаній, створити нові робочі місця. За інформацією міністерства, в Україні налічується приблизно 1,5 тис. господарств, що культивують виноград, з яких трохи більше 100 виробляють вино або виноматеріали легально.