«Доведу свою невинність», – Дмитро Фірташ зробив заяву

1905Український бізнесмен Дмитро Фірташ називає абсурдними і безпідставними висунуті проти нього в середу звинувачення Міністерства юстиції США і висловлює впевненість, що звинувачення будуть зняті. Така заява була опублікована на сайті Дмирта Фірташа.

"Висунуті проти мене вчора звинувачення Міністерства Юстиції США - абсурдні і безпідставні. Я впевнений, що ці помилкові звинувачення будуть зняті. Все це, в тому числі запит США про екстрадицію, очевидно, політично мотивоване. Я поважаю австрійську систему правосуддя і буду захищатися всіма законними способами і доведу свою невинність",- заявив Фірташ.

За його словами, Україна стала полем протистояння найбільших геополітичних центрів впливу сучасного світу: США та Росії, а він сам опинився в епіцентрі цього протистояння.

"Я звертаюся до всіх співробітників моїх компаній, моїх партнерів, а також до всіх друзів і людям, які мене підтримують: незважаючи на те, що на даний момент я знаходжуся в Австрії, все керівництво Групи повністю володіє ситуацією, і ми відповідаємо за сто тисяч робочих місць на наших підприємствах в Україні. Робота всіх компаній Групи чітко координується професійним менеджментом",- заявив Фірташ.