“Доведіть людям чіткі правила гри”, – вимагає нардеп з Тернополя (Відео)

ПастухРобоча група народних депутатів, серед яких – переможець виборів на мажоритарному окрузі №165 у Тернополі, Тарас Пастух, проінспектувала блокпости, які контролюють українські добровольчі батальйони.

Про результати поїздки, ситуацію на Сході та ще чимало іншого – в прямому ефірі телекомпанії TV-4, у програмі “Акценти”.

– Ті графіки відключення світла, які ми зараз відчуваємо на собі, – каже гість, – є абсолютно непродуманими на рівні Києва… Люди кажуть: «Ми розуміємо, що є проблема, але ж попередьте!». Адже на той час лікар може призначити операцію. Зрештою, працівників приватних фірм можна було б на той час відпустити. Доведіть людям чіткі правила гри!

Читайте також. Російські військові на Донбасі масово дезертують — нардеп Тарас Пастух

Нагадаємо, тернополянин Тарас Пастух, люстратор Єгор Соболєв і комбат Семен Семенченко заявили, що розроблятимуть законопроект про припинення торгівлі з окупованими територіями ДНР-ЛНР, адже вона живить лідерів “республік”. Нещодавно нардепи пробували із першою місією на сході, де не пропустили на територію, захоплену бойовиками, фури із циганками й алкоголем.