Дощова вода залила колодязі і підвали – на Тернопільщині нові підтоплення через зливу (Фото)

а1Злива, що пройшла на Тернопільщині 6 червня, завдала нових збитків.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, зокрема в Монастириському районі в одному селі Красіїв ввечері 6 червня злива підтопила десять домогосподарств. Воду з підвалів і колодязів селян відпомпували надзвичайники.

“У селі Красіїв близько 18:30 внаслідок інтенсивного дощового паводку було підтоплено 5 підвалів та 4 колодязя на території 10 приватних домогосподарств.
Працівники 19 державної пожежно-рятувальної частини Управління та оперативної групи районного сектора залучалися до відкачування води. Було задіяно 2 одиниці техніки, 2 мотопомпи та 8 чоловік особового складу. Було відкачано 250 м.куб води з 5 підвалів та 4 колодязів”, – йдеться в повідомленні рятувальників.

Читайте також: Потічок перетворився на стрімку ріку: негода підтопила житлові будинки на Тернопільщині (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 4 червня зливи підтопили на Тернопільщині 24 житлові будинки у трьох районах.

Читайте також: Шквал і град — рятувальники попередили про різке погіршення погоди на Тернопільщині

6 червня рятувальники попередили мешканців області по погіршення погоди і зливи з грозами, що їх прогнузували синоптики на території Тернопільської області у другій половині дня 6 червня та впродовж доби 7 червня.

а1а2а3