Дорожники Тернопільщини повідомили, що готові застосувати картинний метод ремонту (Відео)

Потепління дозволяє шляховикам використовувати гарячий асфальтобетон, повідомили дорожники Тернопільщини. На ділянках, де десятиліттями експлуатації масово утворилися вибоїни, дорожники вже можуть застосувати «картинний» метод.

_D705123

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області продовжує ліквідацію ямковості на державних дорогах краю. На проблемній ділянці траси М-19 на Тернопіллі вклали нове покриття.

Читайте також: Дорожники на Тернопільщині планують звести міст за три місяці (Відео)

— Спершу ми фрезуємо пошкоджене покриття, а потім за допомогою асфальтоукладача влаштовуємо суцільний шар нового покриття. Так ми оптимізовуємо процес ліквідації пошкоджень. Але хочу наголосити, що ямковий ремонт проводиться виключно на тих державних дорогах, де не було поточного середнього ремонту в останні роки, – коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Першою ділянкою, де влаштували «карту», став в’їзд у м. Теребовлю (траса М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече). Підрядна організація провела фрезування 680м2 покриття та влаштувала 124 тонни асфальтобетону вирівнюючим шаром.