“Дорожній контроль” звинувачує ЗМІ у “відбілювані” винних у Іловайській трагедії (Відео)

загруженноеУ ток-шоу “Говорить Україна” присвяченому Іловайской трагедії на телеканалі ТРК Україна, випуск якого був 30 вересня 2014 року, була вирізала критика на адресу генерала ЗСУ Руслана Хомчака. Зокрема, був вирізаний розповідь керівника видання “Дорожній контроль” Ростислава Шапошникова про те, що робив Хомчак під час бою 29 серпня.

Нагадаємо, що Ростислав Шапошников пройшов Іловайський коридор смерті, в якому загинуло близько 500-600 українських солдатів і добровольців. Керівник “ДК” їхав в автомобілі позаду машини, у якій їхав генерал Руслан Хомчак. Під час запису ток-шоу “Говорить Україна”, Ростислав розповів, що робив Хомчак під час бою, але ці слова були вирізані з версії, яка вийшла на телеекрани.

Крім цього, в остаточну версію не потрапив розповідь командира стрілецької роти 39-го батальйону ТРО Юрія Лисенка, якого генерал Хомчак відправив на вірну смерть в якості приманки для російських солдатів. Юрій Лисенко дивом вижив, потрапив у полон і був звільнений разом з Ростиславом Шапошниковим. Також, на екрани не вийшла словесна перепалка керівника “ДК” з радником міністра оборони Олександром Данилюком.

Запис цієї програми тривала три години. Однак, в остаточну версію потрапило приблизно 50 хвилин. Нарізка була зроблена таким чином, щоб у глядача склалося враження, мовляв у Іловайской трагедії винні ні конкретні генерали і командувачі, а “ефемерна влада” і російські війська. Правду про Іловайской трагедії зараз намагаються максимально приховати і зам’яти.