Допоможіть Тернопільському Сірому купити коптер для роти розвідки (Відео)

Тарас Пастух - зліва
Тарас Пастух – зліва

Телеведучий і шоу-мен Сергій Притула, або Тернопільський Сірий, як його звикли називати у «файному місті», звернувся до своїх друзів і шанувальників із незвичним проханням.

Нагадаємо, уродженець Збаража, що на Тернопіллі, від самого початку активно підтримував Майдан, а згодом став волонтером, аби допомагати бійцям, які воюють у зоні АТО. Він уже збирав кошти на ліки, надавав фінансову підтримку переселенцям із зони АТО, купував різне технічне оснащення для військових.

Читайте також. Тернопіль: того, хто воює, підтримують учитель, дизайнер, ресторатор, політик, журналіст (Фото, Відео)

Тепер, як пише Сергій Притула на своїй сторінці у «Фейсбук», потрібно купити коптер, тобто безпілотник для розвідки 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ.

До речі, у цій частині служить тернополянин Тарас Пастух. Саме він пройшов навчання з керування безпілотниками. Така техніка потрібна чоловікові, аби не було втрат серед розвідників.

«Щойно мав дуже приємну зустріч. Думаю, тернополяни впізнають цього парубка. Всім іншим представляю – Тарас Пастух. Ще пару місяців тому – директор Тернопільського заводу «Опілля». Той, хто любить пиво, той в курсі. Зараз – боєць розвідроти 128-ї бригади. На 5 діб приїхав до Києва зі сходу, пройшов курси управління безпілотниками. Сьогодні вирушає назад у зону АТО. Попросив підсобити з придбанням толкового коптера. Вартість апарату – 4200$ + оптика на 800$.

Читайте також. Тернопільщина: перших мобілізованих третьої черги відправили у військові частини (Фото)

Тарас завжди допомагав мені з концертами, підтримував фінансово «вар’ятів», прийшла пора повертати добро. Апарат можуть дати з можливістю відтермінування виплати на два тижні. Я можу дати зі своїх «енне» 1500$, ще щось виділю з найближчого концерту «Вар’яти-шоу» в Луцьку. Решту прошу у вас, бо то запит «вискочив» понаднормово і не «вписується» у вже раніше розписані бюджети витрат.

Тим паче, дуже важливо забезпечити безпілотником людей, які тямлять, як ним керувати, бо, на жаль, на моїй практиці із забезпечення підрозділів коптерами чи планерами, все було дуже сумно. Невміння керувати призводило до швидких втрат апаратів і не зовсім у бойових умовах. Дуже прошу активізуватись діаспору, бо кошти потрібні саме у валюті».

Читайте також. Загинув тернополянин – солдат батальйону тероборони Зіновій Флекей

Допомогти із купівлею коптера зголосилися і друзі Тараса Пастуха. Вони з’ясували, що найкращий за якостями і потужностями апарат коштує близько 6 тис. дол. Наразі цю суму ще збирають.

Довідково. На які рахунки переказувати гроші Сергієві Притулі:

Гривні – ПриватБанк     Номер картки 5168 7420 6353 7207

№ рахунку 29244825509100, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, Притула Сергій Дмитрович
ІПН 2975800618

USD - Beneficiary Prytula Serhiy, Account 5168742060489527
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank JP MJRGAN CHASE BANK NEW YOURK, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
Correspondent account 0011000080

EUR - Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489444
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
SWIFT CODE: COBADEFF
Correspondent account acc № 400 8867004 01

Софія Левицька