“Допоможімо разом створити «хату музей» – на Тернопільщині закликають врятувати “шевченківську хату”

Фото з соцмережі
Фото з соцмережі

“Такий стан має «Шевченківська хата» біля села Мужилів”, – написав у спільноті “Підслухано в Підгайцях” користувач фейсбуку Петро Заставецький.

“Мені важко було повірити, але пам’ятник та хату було зведено в 70 роках минулого століття за правління комуністів, котрі знищували все українське. Задача на літо 2020 провести масштабний творчий табір в масштабі району на території цієї хати!

Screenshot_2020-03-16 В одному з районів Тернопільщини руйнується Шевченківська хата(1) Сподіваюсь, до спільного знаменника дійдемо з усіма гілками влади.

Читайте також:«Доба у музеї політв’язнів» — у Тернополі добровольці ночуватимуть у колишньому слідчому ізоляторі (Відео)

 

Сьогодні молодь підтвердила, що в час карантину готова прийти та підтримати акцію в наведені порядку! Можливо в когось без діла лежать портрети Шевченка Т. Г., книги, картини по мотивах творів Кобзаря.

Screenshot_2020-03-16 В одному з районів Тернопільщини руйнується Шевченківська хата(2)Давайте разом допоможемо створити «хату музей», – написав Петро Заставецький у своєму пості.