“Допоможемо разом”: усі зібрані гроші підуть на лікування Людмили Захарової

ЗахароваДолучитись до порятунку 19-річної Людмили Захарової можуть усі тернополяни. Варто прийти на благодійний концерт – “Допоможемо разом”.

Він відбудеться сьогодні, 20 лютого, в пабі “Хмільне щастя”. Початок – о 19 годині. За вхід треба заплатити 25 грн. Благодійний внесок можна зробити додатково.

Як ІА «7 Днів-Україна» вже писала, на продовження лікування в Ізраїлі потрібно зібрати 61 тисячу доларів. Тож родина дівчини попросила про допомогу всіх небайдужих. Частина з них вирішила організовувати концерт. Ведучий – Остап Гладкий. Співатимуть для гостей гурти «Gunz Live Band» і «Коса Project». Виступатимуть дві тернопільські команди КВН – “Оптом дешевше” та “Кабмін”.

Читайте також. Допомоги на лікування негайно потребує тернополянка Тетяна Мирка

Грошей за виступ вони не візьмуть. Усе зібране піде на рахунок Людмили Захарової. Крім того, усі присутні у пабі зможуть зробити власні благодійні внески. Також, як розповідають організатори, відбудеться аукціон. Під час нього розіграють валяні іграшки, дизайнерські прикраси, записники від Ірини Гаркавенко, картини місцевих художників, сертифікати на фотосесії тощо. Виручені кошти теж підуть на допомогу дівчині.

Читайте також. Завдяки нашій допомозі Сергійко Ткачук може стати на ноги

Адже виявилося, що Людмилі необхідна пересадка кісткового мозку. На цю операцію і потрібні гроші. До того ж, родина має оплачувати обстеження та власне лікування, що також – недешево. Йдеться про непосильну суму для матері Люди, тому жінка звернулася з благанням до усіх небайдужих.

Довідково. Гроші можна перерахувати на картку Приватбанку: номер рахунку: 29244825509100, МФО 305299, ЗКПО 14360570.

ІПН 3460402182, №5457092301040196 (особистий номер картки ПриватБанку – Людмила Захарова). Усі рахунки та документи, що засвідчують хворобу, є в редакції тернопільського сайту Like. Їх можуть пред’явити на вимогу благодійників.