Допомоги на 1,5 млн грн і дві швидких відправили воякам аграрії Тернопілля (Відео)

атоБлизько 20 вантажівок поїхали сьогодні, 25 грудня, на схід України. Вони повезли понад 300 тонн продуктів для бійців АТО.

Таку допомогу їм організували аграрії Тернопільщини. Окрім того, для батальйонів “Айдар” і “Тернопіль” підприємці придбали дві машини швидкої допомоги.

Читайте також. У Тернополі шукають родини, які можуть взяти на Різдво дітей з Луганщини (Фото, Відео)

Цілий автопоїзд продуктів вирушив на український схід. Усе зібрали аграрії Тернопільщини. Так, у переддень Нового року та Різдва підприємці вирішили допомогти бійцям на фронті. На кабінах – українські прапори, а у причепах – понад триста тонн борошна, цукру, круп, макаронів, олії та заморожене м’ясо. А до Різдва – подарунки. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Поклали кутю, мед, мак, горіхи, ізюм, для того, щоб бійці могли приготувати собі все, різдвяний стіл накрити, – розповідає голова ради об’єднання сільгосппідприємств Тернопільщини Іван Чайківський.

Читайте також. «Маємо бачити в мучеництві, яке випало на долю УГКЦ, знак Божий», — митрополит Василій Семенюк (Фото, Відео)

Для спільної справи об’єдналося близько 50 аграріїв. Маленька Тернопільщина показує, що маючи бажання, для фронту можна зібрати вантаж немалий. Люди кажуть, якби так зробили всі підприємці України – армія проблем із харчуванням не мала б.

– Ми прийняли рішення цю колону направити на склади Збройних Сил України. Якщо віддати на конкретний батальйон, звичайно, ці продукти можуть пропасти. Там є 80 тонн борошна. Що батальйон має робити з тією кількістю? Це має бути правильний розподіл. Із військової частини будуть віддавати борошно на пекарні, а нашим бійцям – хліб, – каже Іван Чайківський.

Читайте також. Тернополяни хочуть влаштувати справжнє свято для бійців і дітей на звільнених територіях (Відео)

Купили для бійців і дві швидких – для батальйонів “Айдар” і “Тернопіль”.

– Машини швидкої допомоги звичайні, але вони куплені, звичайно, за кордоном, у Німеччині. Вони допоможуть санчастинам надавати нашим бійцям першу медичну допомогу, – говорить заступник голови ради об’єднання сільгосппідприємств Тернопільщини Олег Крижовачук.

– В данный момент государство не так сильно помагает, как волонтеры, и благодаря им мы там находимся и воюем, держим оборону. Большое спасибо за этот хороший транспорт, который, я думаю, не один раз спасет жизнь бойцам, – дякує боєць батальйону “Айдар” Олександр.

Нагадаємо, аграрії Тернопільщини допомагають бійцям АТО від березня. За цей час передали для них допомоги на понад 3 млн грн. Сьогоднішня гуманітарна колона обійшлась їм у півтора, і вона, запевняють, не буде останньою. Очікують, що вантажівки прибудуть в одну із військових частин Харкова уже 26 грудня. Звідти, за розпорядженням Міноборони, продукти розподілять за призначенням.