Допомогти військовикам на сході України закликає тернопільський підприємець (Відео)

булатУ зону АТО українським військовим з Тернополя цього тижня планують відправити 10 бронежилетів, а також інші необхідні речі.

Читайте також. За благодійні внески тернополян купили матраци, футболки, кепки, спальні мішки, взуття для вояків

Долучитися до цільової допомоги тим, хто захищає Україну на передовій, просять усіх спроможних. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Наші хлопці гинуть зараз кожен день, і ми не можемо чекати допомоги від держави, а все залежить тільки від нас, особливо від тернополян, від підприємців, які мають змогу долучити свої кошти для того, щоб закупити бронежилети, каски. За проханням від хлопців з АТО - навіть кросівки, - пояснює волонтер, актор театру і кіно, приватний підприємець Микола Булат.

Читайте також. Спецпризначенцям потрібні бронежилети, кевларові шоломи, біноклі, рації, пристрої нічного бачення (Відео)

Микола Булат каже, є людина, яка постійно відвозить необхідні речі українським військовикам у зону АТО. У них і дізнаються про нагальні потреби бійців.

- Ми вже надсилали продукти. Зараз надсилаємо бронежилети, каски і будемо збирати кросівки, тому що дійсно хлопцям зараз краще рухатися в кросівках, ніж в берцах, - говорить Микола Булат.

Найближча відправка матеріальної допомоги планується цього тижня.

Читайте також. Тернополяни написали пісню про сучасних героїв – бійців, які воюють на сході України (Відео)

- Дуже швидко ми маємо зібрати гроші, тому що є 10 бронежилетів з Німеччини і ми маємо якусь суму оплатити. Треба 16 тисяч, - каже Микола Булат.

Аби не віддати свої гроші аферистам, охочим і спроможним допомогти армійцям на сході України слід шукати ось такі банери (на фото – прим.) у торгівельних центрах Тернополя, каже Микола Булат. Поруч працюватимуть волонтери, які матимуть на руках спеціальні пов'язки. У цих людей можна й дізнатися, на що і куди спрямують зібрану допомогу.