Допомагає Тернопіль: вояки просять передавати сухофрукти, горіхи, фрукти (Фото)

armiyaЧерговий вантаж із допомогою для бійців АТО об’єднання «Ядро» днями передало на передову.

Транспорт ємністю 10 тонн (35 куб. метрів) Самооборона Тернопільщини відправила до Харкова. Звідти допомогу з Тернополя розподілять і доставлять до формувань, які служать на передовій, та до військових госпіталів.

Читайте також. Тернополяни їздили в Одесу, аби привітати моряків із Днем флоту України (Фото)

Менш як за тиждень, завдяки мешканцям Тернопільської області та підприємцям, вдалося зібрати 10-тонну фуру товарів різного прихначення: продукти, вода, засоби гігієни, медикаменти, цигарки. У Харкові вантаж прийняла місцева Самооборона та меншими автівками відвезла в різні точки на передовій.

- Доставили тернопільську допомогу до різних місць, залежно від потреб: до с. Піски (Донецька обл.); в 51 бригаду, що перебуває на гарячій території між кордоном Росії та зоною АТО; у військові госпіталі, що між Красноармійськом і Донецьком та в районі Розівки; в 95 бригаду; батальйон «Донбас»; батальйон територіальної оборони Львівщини та Київщини, - повідомляє волонтер Харківської Самооборони Валентин Бондаренко.

Читайте також. На сході потрібне все: від туалетного паперу до цукерок, – кажуть тернопільські активісти (Відео, Фото)

Із харчів найбільше хлопці просять передавати поживні продукти, які можна брати із собою, наприклад солодкі батончики, сухофрукти, горіхи, вітаміни та фрукти.

- Також потребують засобів гігієни, зокрема вологих серветок. Кажуть, не передавати крупи, картоплю і скляні банки. І звичайно, найбільші потреби в спорядженні: оптика, амуніція, - говорить волонтер з Харкова, голова ГО «МНК» Сергій Кузан.

Читайте також. Кожну річ або гривню, яку тернополяни передають воякам, чітко обліковують (Відео, Фото)

Збір допомоги триває в штабі Самооборони (вул. Грушевського, 1 – біля школи №3), в логістичному центрі допомоги українській армії (склад № 4, гуртовня «Галант», вул. Збаразька, 16); тел. 068-705-88-04, 098-487-91-52.

Довідково. «Ядро» – об’єднання громадських організацій: ГО "Всеукраїнське об'єднання Автомайдан", Громадський люстраційний комітет Тернополя, ГО "Майдан Тернопіль", ГС "Рада бізнесу Тернопілля", ТГФОГП "Самооборона Тернопільщини", Тернопільська правозахисна група, ТОГО "Тернопільські підсумки".