Донька Нємцова прямо звинуватила Кремль у вбивстві батька

Фото - Коммерсант
Фото – Коммерсант

Дочка вбитого політика Бориса Нємцова Жанна впевнена, що головні винуватці загибелі її батька не будуть покарані і звинуватила Кремль у причетності до вбивства. Про це вона заявила в інтерв’ю німецькій газеті Bild am Sonntag, пише 112.ua.

“Я впевнена, що це було замовне вбивство”, – заявила вона і додала, що “вбивство було скоєно при повній підтримці влади” і “що виконавці були впевнені, що не будуть покарані”.

За її словами, Нємцов повинен був померти, тому що був проти Кремля і зазначила, що більше не бачить опозиційних політиків в Росії.

Нагадаємо, Борис Нємцов був убитий увечері 27 лютого у центрі Москви на Великому Москворецком мосту, що поруч з Кремлем. Було зроблено близько 7-8 пострілів, чотири кулі увійшли в спину Нємцова. Політика поховали 3 березня на Троєкуровському кладовищі Москви.

Читайте також. У Грозному з боєм брали підозрюваного у вбивстві Нємцова, чеченець підірвав себе гранатою

Вчора у ФСБ РФ заявили, що затримані двоє підозрюваних у вбивстві опозиціонера. За даними Радбезу Інгушетії, Анзор Губашев і Заур Дадаєв були затримані співробітниками ФСБ на території республіки. У Слідчому комітеті Росії повідомили, що Губашев і Дадаєв причетні і до організації, і до виконання вбивства політика. Сьогодні стало відомо, що в Грозному підірвався на гранаті один з підозрюваних у вбивстві Нємцова.