Донік вказав на вкрай важливий висновок з поїздки Зеленського в Золоте

Роман Донік. Фото - Фейсбук
Роман Донік. Фото – Фейсбук

Президента України не інформують в достатній мірі ані про акції “Ні капітуляції”, ані про “Останній блокпост” – ініціативу ветеранів АТО в Золотому продовжувати обороняти мешканців цього міста після розведення сил на Донбасі.

Про такий висновок з відео, опублікованого Офісом Президента України про перебування Володимира Зеленського в Золотому, написав на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Роман Донік.

“Якщо відкинути емоції, то з відео, яке запостили в Зеленського, видно, що аваковські Зеленського тупо не інформують про те, що відбувається. Ні про акції під ОДА, ні про наявність озброєних людей в одному з будинків”, – зазначив волонтер.

Донік пояснив, що такий висновок зробив з поведінки на відео заступника глави Нацполіції України Вадима Трояна.

“Троян вітається за руку “азовським” рукостисканням. Веде вперед, як господар становища. Троян знає напевно про зброю, але Зеленському не доповіли”, – вказав на важливий нюанс на відео Донік, зазначаючи, що про легальну зброю в ветеранів АТО не попередили не тільки Зеленського, а й охорону Президента.

“Зеленський повертається – «подивитися», по суті перевірити чутки. Коли вони повертаються, щоб поговорити про зброю, там же сходу з’ясовується, що він нічого не знає про акцію, яка відбувалась. Дбайливий голос за кадром підказує йому і він підхоплює. Але він реально не знає”, – такий висновок із опублікованого Офісом Президента відео зробив Роман Донік.

Читайте також: «Я ж не лох», — стало відомо, що обурило Президента України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Повна версія (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 26-27 жовтня Президент України з робочою поїздкою побував у прифронтовому українському місті Золоте, яке, за Мінськими домовленостями від 1 жовтня, підпадає під розведення сил на Донбасі і частково має стати “сірою зоною”.

Читайте також: Через розведення військ ветерани АТО організовують свою лінію оборони на передовій Донбасу (Відео)

До 7 жовтня в Золоте прибули добровольці і ветерани АТО, які заявили, що починають акцію “Останній блокпост” і стануть на позиції ЗСУ, якщо розведення військ на цій ділянці фронту відбудеться.

Читайте також: 10 тисяч українців вийшли на Майдан у Києві: «Треба вже ставити намети» (Відео)

Також майже в усіх обласних центрах України та Києві відбувались багатотисячні акції “Ні капітуляції”, на яких українці протестували проти розведення військ на Донбасі і реалізації Україною так званої “Формули Штайнмаєра”.

Читайте також: Путін звинуватив Зеленського у неспроможності виконати Мінські домовленості

У Кремлі заявили, що  Президенту України виконати Мінські домовленості про розведення військ в Золотому заважають націоналісти, на яких Зеленський вплинути не може.

Після візиту Президента України в Золоте 26-27 жовтня і гострої розмови Зеленського з ветеранами АТО заступник глави Нацполіції Вадим Троян заявив, ветерани під наглядом поліції добровільно вивезли з Золотого легальну зброю, яку тути привезли.

Читайте також: МВС заявило, що ветерани АТО в Золотому виконали вимогу Зеленського

Лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький заявив, що ветерани АТО в Золотому все одно залишаються.