Донецький “Шахтар” у ЛЧ громив “Реал” у Мадриді: подробиці перемоги українського клубу (Відео)

Мадридський “Реал” у грі першого туру Ліги чемпіонів на домашньому полі сенсаційно програв донецькому “Шахтарю” з рахунком 2:3.

На матч 21 жовтня в столицю Іспанії український футбольний клуб приїхав далеко не в найкращому своєму складі через раніше виявлений коронавірус у ключових гравців команди. Відтак у стартовому складі “Шахтаря” було 6 футболістів-дебютантів Ліги чемпіонів. Однак молоді футболісти “Шахтаря” весь перший тайм громили іменитий “Реал”: на перерву гравці пішли за рахунку 0:3 на користь української команди. Мадридський клуб вперше за останні 15 років пропустив 3 голи у свої ворота в першому таймі.

У другому таймі команда Зінедіна Зідана кинулась виправляти ситуацію. Після першого пропущеного гола в свої ворота українські футболісти не пішли в абсолютно глуху оборону і мали шанс забити ще. Запекле протистояння на полі юніорів “Шахтаря” і найтитулованішої команди Ліги чемпіонів ий тривало до фінальногго свистка. “Реал” на своєму полі програв з рахунком 2:3.

Далі “Шахтаря” у групі B Ліги чемпіонів будуть італійський “Інтер” та німецька”Боруссія Менхенгладбах”.

Більше про те, як команда Зідана 21 жовтня програла домашній матч Ліги чемпіонів молодому складу донецького “Шахтаря” – у відео телеканалу Канали Футбол 1,2,3