Донецький “Шахтар” за 5 хвилин розгромив “Вольфсбург” і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи (Відео)

Фото – shakhtar.com

Перший гол “гірники” забили на 88-ій хвилині матчу і зуміли до кінця гри розгромити німецький “Вольфсбург” із рахунком 3:0.

5 серпня на НСК “Олімпійський” у Києві донецький “Шахтар” у 1/8 Ліги Європи грав матч-відповідь із німецьким “Вольфсбургом”.

“Гірники” домінували всю гру, завдаючи ударів по воротах суперника, та м’яч все не залітав у сітку воріт. Рахунок у грі “Шахтар” відкрив на 88-ій хвилині, а потім за 5 хвилин довів рахунок до 3:0.

За сумою результатів двох виграних у “Вольфсбурга” ігор донецький “Шахтар” вийшов у чвертьфіналі Ліги Європи. Там “гірники” 11 серпня зустрінуться з переможцем пари “Базель” – “Айнтрахт”.

Всі перипетії матчу-відповіді ФК “Шахтар” – ФК Вольфсбург” на НСК “Олімпійський” 5 серпня – у відео телеканалу “Канали Футбол 1,2,3“.