Донецьк у вогні: українські партизани підірвали склад терористів разом з бойовиками

звантаженняУ ніч на четвер, 5 лютого, в Донецьку партизани провели ще одну акцію – підірвали склад боєзапасів, що належить 78-й окремій бригаді ЗС РФ, основне місце базування якої – на Північному Кавказі. Про це в своєму блозі повідомив Олег Ярчук.

“Р-н н.п. Донецьк. Місце виробничої дислокації підрозділів 78-ї окремої бригади матеріально-технічного забезпечення 58ОА ЮВО (Прохолодний, Кабардино-Балкарська Республіка) атакована не ідентифікованим ДРГ. Підірваний склад боєзапасу. Знищено 7 ангарів складських приміщень. Решта втрати і обставини уточнюються”, – йдеться у донесенні російських військових вищестоящому командуванню.

За даними Ярчука, реальні втрати регулярних військ РФ у війні на Донбасі станом на ранок 5 лютого 2015 становили: вбитими 6357, пораненими – 4132 і зниклими безвісти – 2929 людини

. А координатор конструкторських груп українських безпілотників Алекс Нойт на своїй сторінці в Facebook повідомив деякі подробиці акції партизан: “Донецьк, потрапили в енергозавод на перетині Куйбишева і Леніна, сильні вибухи і загоряння, за кільцем Бакин сильне загоряння – висота полум’я метрів 20 мінімум”.

Нагадаємо, днем раніше в Донецьку партизани із загону “Тіні” підірвали склад пального бойовиків.