Донеччани розповіли, як у Росії сприймають біженців з «ДНР»

1Жителі окупованих територій Донецької і Луганської областей, які виїхали в Росію, сподіваючись на підтримку «братнього народу», тепер повертаються додому. Вони розчаровані тим, як їх зустрічали росіяни, повідомляє Діалог. UA.

За словами донеччан, вони побачили, що в «братній» РФ українці з непідконтрольних Україні територій — вигнанці й нікому не потрібні. Для росіян Донбас уже став «червоною ганчіркою».

Біженці з України їх дратують і не викликають у більшості випадків нічого, окрім зневаги. Це й зрозуміло, адже українці стають конкурентами на робочі місця, погоджуються працювати на зарплату нижчу, аніж місцеві жителі.

Читайте також: «Перемир’я»: ЗСУ змушені відповідати вогнем на обстріли бойовиків — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

Люди зізнаються, що для них черговий новий рік – надія, яка закінчується розумінням того, що їх знову обдурили. Бойовики за рік, що минає так і не відновили будинки, які обіцяли, тому всі ремонтні роботи люди ведуть за свій рахунок. Усі обіцянки бойовиків виявилися пустими словами.

Читайте також:  Святкування Нового року вдалося: п’яні бойовики на Донбасі знищували один одного (Відео)

Як розповіла жителька Адмінпоселення Людмила, обіцянок за ці роки було мільйон: і рейси з донецького вокзалу на Ростов пустити прямі, і забезпечити себе продуктами самостійно, і пенсії-зарплати підняти, і торгувати з усім світом. «Я вже мовчу про «взяти Лондон» і «піти на Київ». Це все, звичайно, смішно, якби не було так сумно» – каже вона. За її словами, все більше жителів стали прозрівати.