Донбас і не тільки: про що домовилися Путін і Байден у Женеві (Відео)

Президенти США і РФ перед початком переговорів у Женеві. Фото – АР

В ході саміту Президенти США і РФ у Женеві 16 червня обговорювали й “українське питання”, зокрема, врегулювання ситуації на Донбасі.

Обидва лідери підтвердили це на своїх пресконференціях за підсумками переговорів, повідомляють Факти ICTV. За повідомленням Байдена і Путіна, в центрі розмови про досягнення миру на Донбасі були Мінські угоди, однак у нюанси Президенти США і Росії в ході переговорів не заглиблювались.

"Наскільки я зрозумів президента Байдена, він згоден, що в основі врегулювання ситуації мають лежати Мінські угоди", - заявив Путін.

"Ми домовилися про інтенсифікацію дипломатичних зусиль, пов'язаних з Мінськими угодами", - заявив Байден і підкреслив, що наголосив Путіну на непорушній підтримці Сполученими штатами територіальної цілісності України. 

Читайте також: Путін позував для фото, Байден помахав рукою: пряма трансляція зустрічі президентів США і РФ із Женеви (Відео)

Загалом же в ході саміту в Женеві президенти США і РФ задля безпеки в світі домовились розробити стратегічну угоду з контролю над озброєнням. Також Байден і Путін домовились відновити повноцінні дипломатичні місії РФ і США у Вашингтоні і Москві, відповідно.

Читайте також: “Я йому сказав”, – повна версія брифінгу Байдена за підсумками переговорів з Путіним (Відео)

Чи будуть втілюватись ці домовленості саміту в Женеві на практиці, стане зрозуміло вже кілька місяців.

Більше подробиць - у сюжеті Фактів ICTV.