“Донбас Арена”: окупаційна влада “ДНР” в істериці через лисиць на стадіоні (Відео)

"Донбас Арена" в квітні 2017 року
“Донбас Арена” в квітні 2017 року

Стадіон, зведений до Євро-2012 і розрахований майже на 53 тисячі глядачів, нині при окупації «ДНР» стоїть пусткою і потроху руйнується, хоч окупаційна влада час від часу дає порожні обіцянки, що зруйновані обстрілами конструкції начебто от-от відремонтує.

Чергову таку заяву окупаційна влада “ДНР” зробила днями. Приводом для цього стали слова екс-гравця ФК “Шахтар”, а нині футбольного тренера Олексія Бахарєва.

Дитячий тренер з футболу, який давно живе в Донецьку і при окупації Донбасу звідти не поїхав,  заявив в інтерв’ю російському виданню “Матч!“, що на “Донбас-Арені” настільки безлюдно і там такий занепад, що на стадіоні поселились дикі лисиці.

Читайте також: Розгромлені трибуни, вибите скло — що зробила війна з «Донбас Ареною» (Відео)

ф1Окупаційна влада “ДНР” в істериці взялась виправдовуватись у сепаратистських ЗМІ, що, мовляв, ніяких лисиць на стадіоні немає, то все вигадки, а бойовики нібито планують якнайшвидше відремонтувати зовнішні ушкодження конструкцій “Донбас Арени”, яких стадіон зазнав з приходом “руского міра” на Донбас ще під час обстрілів у 2014 році.

Читайте також: Ахметов не пустив на «Донбас Арену» бойовиків-футболістів «ДНР»

Такі обіцянки про ремонт стадіону окупаційна влада “ДНР” дає не вперше, та за 5 років жодного разу цю обіцянку так і не виконала.

Читайте також: Що планують робити представники так званої «ДНР» на одному із найбільших стадіонів країни (Відео)

Як виглядає “Донбас Арена” зараз, можна побачити у відео, яке оприлюднили сепаратистські ЗМІ “ДНР” 5 червня.

Читайте також: Футбольне кладовище: як зараз виглядає «Донбас-Арена» (Фото)