Оголошена дата і година, коли у Тернополі священики проведуть обряд освячення йорданської води

Водохреща - хрест з льоду абстрактноУрочисте освячення води у Тернополі відбудеться на набережній Тернопільського ставу опівдні 19 січня.

Як повідомляють в Тернопільській ОДА, обряд будуть проводити священики різних християнських конфесій. Так у Тернополі на Йордань святять воду представники різних конфесій уже 8 років.

Як повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Ігор Кульчицький, об 11.30 процесійна хода вирушить від Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Матері Божої УГКЦ.

О 12 годині на Набережній ставу, біля пам’ятного знака, встановленого на честь Хрещення Київської русі, розпочнеться водосвяття. Здійснять його священослужителі різних конфесій Тернополя.

«Вже традиційно, з 2008 року, у Тернополі  ми проводимо міжконфесійне водосвяття. Таке дійство в нас проходить двічі на рік – з нагоди свята Водохреща та Хрещення Русі. Така традиція має  важливе значення для утвердження міжконфесійної злагоди та рівноваги в Тернопільській області», - підкреслив Ігор Кульчицький.

Відтак учасники Богослужіння матимуть змогу набрати освяченої води для власних потреб.