Документальний фільм про учасника Революції Гідності скоро вийде на екрани

75_ArticleImage_125959

Завершилися зйомки повнометражної документальної стрічки  «Цимбаліст Петро» режисерки Єлизавети Сміт. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Фільм розповідає про молодого музиканта із Ворохти, який взимку 2013-го приїжджає до Києва на Революцію Гідності грати на барикадах й спілкуватися з демонстрантами. Зіткнення із силовиками стають все жорсткішими й Петру доводиться замінити цимбали на шолом та бронежилет. Повернувшись додому, він усвідомлює, що не може сидіти склавши руки, і їде грати свою музику для людей у щойно звільнених від окупації містах.

Читайте також: Протести проти Трампа і українська Революція Гідності з’явилися у кліпі всесвітньо відомого музиканта (Відео)

За словами авторів картини, це не просто фільм-портрет унікальної талановитої людини, це історія молодого чоловіка, який з головою кидається у процеси й події, що охопили нашу країну.

«Петро потрапив у наш об’єктив на Майдані, а героєм нашого фільму його зробили ті зміни, які з ним відбувалися»,– зазначила режисер Єлизавета Сміт.

Прем’єра фільму запланована на осінь цього року.