Документальну стрічку про хор з Івано-Франківська покажуть на міжнародному кінофестивалі в Італії (Відео)

фото: triestefilmfestival.it
фото: triestefilmfestival.it

Вдень – робота, а ввечері – заняття у хорі. Так уже багато років живе тродовий і надзвичайно творчий колектив підприємства Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Здавалося б, далеко до співу працівникам технічної сфери. Але то тільки на перший погляд. Хто чув, як співають учасники хору, стає одразу зрозуміло: тут працюють люди, закохані у пісню.

Українській режисерці Надії Парфан, очевидно, спів хору запав до душі, і вона зняла документальну стрічку про нього. І ось приємна новина надійшла до столиці Прикарпаття: стрічка увійшла до конкурсної програми документальних фільмів 31-го Міжнародного кінофестивалю у Трієсті (Trieste Film Festival) в Італії.

Фільм покажуть сьогодні. Про це на свої сторінці у Facebook повідомило Державне агентство України з питань кіно.

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” – це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон під назвою “опалювальний сезон”. Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!”, – йдеться у повідомленні.

Разом із українським документальним фільмом у конкурсі змагатимуться ще 8 кінострічок.

До слова, фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” претендував на звання найкращої документалки на “Kraków Film Festival”.

«Співає ІФТКЕ»  та одним із найуспішніших документальних фільмів за касовими зборами в українському прокаті, де зібрав більш 5 тисяч глядачів.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон з назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!

Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм режисерки Nadia Parfan. Продюсером виступив Ilko Gladshtein (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії”, – йдеться у дописі.

Як співають працівники з Івано-Франківська – дивіться у відео Astra Film Festival: