Докучаєвський котел: українські бійці сказали, за який час зможуть взяти місто (Відео)

АТО-звільнимо місто -прапор У над терикономНа штурм Докучаєвська, аби взяти місто, українським військовим буде достатньо двох годин. Так кажуть бійці 30-ї бригади ЗСУ, які тримають оборону під Докучаєвськом.

Журналісту Андрію Цаплієнку вони розповіли, що мають вогневий контроль практично над всім містом – позиції українських військових знаходяться на панівних висотах навколо міста з трьох сторін. Тому для бойовиків це фактично Докучаєвський котел.

Мапа - "Новинарня"
Мапа – “Новинарня

Додамо, що ще в березні 2016 року 72-а бригада ЗСУ заявила про те, що фактично оточила окупований Докучаєвськ і готова зайти в місто, аби лиш команда на це була.

У квітні цього року стало відомо, що серед терористів ширяться чутки про те, що українські військові вже контролюють передмістя Докучаєвська.

Читайте також: Бойовикам «ДНР» під окупованим Докучаєвськом пропонують здатись на милість України (Фото)

У середині з’явились листівки, які повідомляють, що Докучаєвськ майже оточений і бойовикам не залишається нічого іншого, як здатись українській стороні.

Чи замкнеться для бойовиків "ДНР" Докучаєвський котел і чи перейде Докучаєвськ, як це має бути за Мінськими угодами, під контроль України - у сюжеті ТСН.Тиждень за 27 листопада.