Автостанцію “Центр” у Донецьку обстріляли бойовики “Оплоту” – докази (Відео)

звантаженняВ Мережі виклали відео, яке беззаперечно доводить, автостанцію “Центр у Донецьку обстріляли бойовики “Оплоту”.

В Мережі опубліковано відео із радіоперехопленням розмови заступника командира частини «Оплот» «ДНР» з бойовиком, яке підтверджує, що саме російсько-терористичні війська здійснили обстріл автовокзалу «Центр», житлові райони та громадський транспорт у місті Донецьк.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагадав, що вчора, 11 лютого, снаряд потрапив в автостанцію «Центр» у Донецьку, внаслідок чого шестеро людей загинуло, вісім – поранено. Крім цього, пошкоджені два автобуси, покрівля автостанції і поруч будівля супермаркету.

Відразу ця подія викликала істерику в російських ЗМІ: дивіться, які страшні кадри – як Україна розстрілює мирний Донецьк.

«Сьогодні у нас є абсолютно однозначне радіоперехоплення розмови заступника командира частини «Оплот» «ДНР» з бойовиком. Наводжу запис повністю - в текстовому вигляді і аудіо. Окремо хочу звернути увагу на одну фразу з обговорення обстрілу Донецька: «Взяли одну групу. І як ти думаєш? Виявилися громадяни Росії, співробітники ДНР». І що тепер скажуть громадяни Росії про своїх «співробітників ДНР»? Шестеро загиблих в Донецьку, 17 - в Краматорську...Негідники», - коментує Аваков.

Нагадаємо, обстріл автостанції «Центр» у Донецьку, який відбувся о 7:00 11 лютого, кваліфікували як терористичний акт. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

УВАГА! Ненормативна лексика!