Докази для Гааги: український боєць показав, чим російські окупанти обстрілюють Донбас (Фото)

ф2Бойовики на Донбасі масово застосовують боєприпаси російського виробництва як для обстрілів позицій українських військ, так і в якості мін, на яких можуть підірватись і мирні місцеві мешканці Донбасу.

Про це повідомив у Фейсбук боєць Бригади швидкого реагування Нацгвардії України Харитон Старський, який зі своїм підрозділом тримає оборону на передовій Донбасу.

Як доказ боєць опублікував фото цих боєприпасів виробництва Росії.

“Ось це – російські “ПОМки”, прямісінько з нашої зони відповідальності. Протипіхотні уламкові міни. Ніколи в Україні не вироблялися і не завозилися. Прилетіли від російських бойовиків практично у приміську зону… Ось так ось наш російський противник намагається “асвабадіть” українські міста від українців”, – написав в анотації до фото Харитон Старський.

Читайте також: Українські бійці вступили в рукопашний бій з окупантами Донбасу — бойовики тікали через вікна (Відео)

Український боєць упевнений, що опубліковані ним та подібні фото стануть доказом військових злочинів Росії на Донбасі, за які їй таки доведеться відповідати в міжнародних судах.

“Зараз єдина сила в країні, яка здатна протистояти російським окупантам, – це були і залишаються українські військові… Отже, братики, працюємо на перемогу, а фото прибережемо для Гааги”, – резюмував з передової Донбасу український боєць Харитон Старський.

Читайте також: Бойовики на Донбасі для обстрілів позицій ЗСУ застосовували незвичні боєприпаси (Відео)

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7