“Докандидатувався” до кримінальної справи родич екс-губернатора Харківщини

Дмитро Добкін. Фото - "5 канал"
Дмитро Добкін. Фото – “5 канал”

Заява надійшла з прокуратури і кримінальне провадження за фактом підкупу виборців кандидатом у народні депутати Дмитром Добкіним (молодшим братом екс-губернатора Харківщини) відкрила міліція.

Про це сьогодні повідомили у МВС України, передає Укрінформ.

“Розпочато провадження ч.1 ст.157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) ККУ”, – поінформували у відомстві.

У МВС уточнили, що з відповідною заявою до міліції звернулися з прокуратури.

"Через секретаря з Близнюківської прокуратури (Харківської області) надійшла заява про те, що, на його думку, кандидат у народні депутати Добкін Дмитро Маркович підкупляє голоси виборців. Після перевірки за цим фактом було відкрито провадження", - пояснили у міністерстві.

Загалом за даними відомства, до органів внутрішніх справ уже надійшло 56 заяв про факти порушень виборчого законодавства. У 28 випадках встановлено ознаки злочину, решта перебуває у стадії розгляду. Зокрема, йдеться про факти хуліганства, підкупу виборців, заподіяння тілесних ушкоджень, викрадення документів, погрози замінування виборчих дільниць.

Нагадаємо, Дмитро Добкін є молодшим братом екс-голови Харківської ОДА Михайла Добкіна.