Дочка ватажка терористів навчається в Україні: подробиці солодкого життя спадкоємиці бойовика (Фото)

корнетДочка глави «МВС» «ЛНР» Ігоря Корнета навчається в Україні на прокурора.

У той час, поки в окупованому Луганську два терористи не можуть поділити між собою владу, дочка одного з них – ватажка «МВС» самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Корнета преспокійно навчається на території України у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого в Харкові. Дівчина збирається стати прокурором, повідомляють «Вести».

Так, одногрупники Марини Корнет розповіли журналістам про уподобання спадкоємиці терориста.

Зокрема, за їх словами, Марина у фінансах необмежена: орендує дорогу квартиру в центрі Харкова, часто відпочиває за кордоном та задаровує залицяльників дорогими подарунками, як от, наприклад, годинник за 10 тисяч доларів, який дівчина презентувала одному зі своїх «наречених».

А луганські розбірки дочку бандита, який воює проти України, абсолютно не хвилюють.

"Поки її батя Плотву (Плотницького, ред.) по підвалах ганяє, його дочка вчиться у нас в універі. Грошей у неї, як бруду. Одному з наречених годинник за 10 тисяч зелених подарувала. Спочатку жила в 7-й общазі на п'ятому поверсі, в кімнаті 505. А тепер квартиру в центрі Харкова за 20 тисяч знімає", - розповідає один зі знайомих Марини Корнет.

Більше того, оскільки дочка ватажка бойовиків навчається «на одні четвірки», то вона ще й отримує українську стипендію.

Відомо також, що в 2013 році дівчина навчалася у Америці.

Політика дочку террориста не хвилює.

"Про політику вона взагалі ні разу нічого не говорила. Зайнята тільки собою і своєю зовнішністю", - кажуть однокурсники дівчини.

марина2марина3