“Добровольці Божої Чоти” залишилися у Тернополі на весь тиждень

Один із героїв стрічки - Валерій Чоботар "Гатило"
Один із героїв стрічки – Валерій Чоботар “Гатило”

Продовжити показ фільму “Добровольці Божої Чоти” в Тернополі вирішили на тиждень.

Нагадаємо, прем’єра фільму про захисників Донецького аеропорту, одним із авторів якого є тернополянин Іван Ясній, зібрала аншлаг у неділю, 8 лютого. Зал, розрахований на 200 глядачів, усіх охочих не вмістив. Тож близько сотні дивилися фільм, стоячи у проходах.

Читайте також. Дані про всіх загиблих земляків тернополяни занесли у «Wikipedia» (Відео)

Прем’єра була безкоштовною, але при вході у спеціальні скриньки люди кидали добровільні пожертви. За недільний вечір зібрали 13 253 грн.

– Зважаючи на те, скільки людей прийшло на прем’єру і що чимало людей не змогли подивитися фільм, бо не вистачило місць, ми вирішили показувати його впродовж тижня, – каже менеджер кінотеатру «Палац кіно» Петро Муха. – Сеанси вже будуть платними. Вартість квитка – 25 грн.

Читайте також. За 20 днів проведення мобілізації Тернопільська область на 50% виконала план

Окрім того, цю стрічку планують показати учням старших класів тернопільських шкіл. Усі кошти, зібрані за перегляд фільму також передадуть на розвиток українського кіно та на допомогу бійцям АТО.

Довідково. Переглянути фільм “Добровольці Божої Чоти” можна до 15 лютого в “Палаці кіно” за адресою: вул. І. Франка, 8. Початок сеансів – о 18 год.

Софія Левицька