Добровольчі батальйони: яка реорганізація чекає на “Святу Марію” і “Січ” (Відео)

батальйон Свята Марія в Києві добровольціПрактично у кожному з добровольчих батальйонів є люди, які воюють за Україну, не отримуючи за це жодних виплат і статусів. Про це заявив в ефірі “112 Україна” народний депутат Дмитро Лінько.

Добровольчий батальйон “Січ” знаходиться в структурі Міністерства внутрішніх справ, про переформування поки немає, розповіла прес-секретар батальйону “Січ” Алла Федорченко.

Читайте також. «САУ сепаратистів не давала спати по ночах, а решта нормально», — бійці «Січі» про Піски (Відео)

У батальйоні “Свята Марія” розповіли, що штат батальйону буде скорочений на 25%, заявив колишній командир батальйону “Свята Марія”, народний депутат Дмитро Лінько.

Довідково: батальйон “Січ” – добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений в червні 2014 року в структурі Головного управління МВС України в місті Києві з членів ВО “Свобода”. Командир батальйону – Олександр Писаренко.

"Свята Марія" - перший християнський добровольчий батальйон (ротного складу) в структурі МВС України, створений 21 вересня 2014. Кістяк підрозділу сформований з числа добровольців від політичної партії "Братство". Чинний командир підрозділу - Олексій Середюк, позивний "Боргезе".Раніше повідомлялося, що добровольчі батальйони будуть розформовані