Добровольчі батальйони не дали Путіну дійти до Дніпра – МВС

1Добровольчі батальйони, створені з квітня місяця поточного року, буквально «тримають» фронт, не дозволяючи російським окупантам дістатися Дніпра. Таке переконання висловив радник міністр ВМС України Антон Геращенко. Новину повідомляє «Преса України».

«Якби добровольчі батальйони не були б створені, то лінія розмежування сьогодні була б десь по Дніпру», – зазначив Геращенко. Додав речник міністр МВС і те, що спочатку загони наводили порядок замість міліції. «Ми створювали ці загони в квітні -травні, коли ми не знали, що в бойовиків будуть танки і «Гради». Вони почали з’являтися у другій половині липня, коли ми більше стисли кільце навколо Слов’янська. До цього завданням таких загонів було після звільнення населених пунктів від терористів наводити там лад замість тієї міліції, яка була корумпована або перейшла на бік супротивника», – розповів Геращенко.

Звернув увагу радник міністра і на проблему «чорного ринку», який продає нашивки усім підряд. «У нас дуже велика проблема в тому, що багато людей, які не були на війні, наліплюють собі нашивки, які коштують на ринку 20 гривень. Ми затримали чоловіка, який пограбував дівчину, забрав у неї машину. В нього були нашивки «Айдару», хоча в «Айдарі» він ніколи не був. Все зараз продається: «Азов, «Айдар», «Донбас», «Укроп»... «Чорний ринок» працює», - резюмував Антон Геращенко.

Нагадаємо, раніше Антон Геращенко зазначав, що «добровольчі сили є джерелом кадрів для оновлення міліції».