“Добре насипали у відповідь”, – подробиці обстрілу бойовиками батальйону ЗСУ на Світлодарській дузі

БІйці "Донбас-Україна" на позиціях під Новолуганським. Фото - Юрій Величко
БІйці “Донбас-Україна” на позиціях під Новолуганським. Фото – Юрій Величко

Бойовики в ніч на 16 січня інтенсивно обстрілювали позиції українських військових біля Новолуганського.

Позиції там тримає 46-ий батальйон спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна”. Командир батальйону вже повідомляв коротко і без подробиц вранці 16 січня, що обстрілом бойовики вбили два десятки свиней на свинокомплексі, що на околиці Новолуганського. Серед бійців батальйону втрат нема, навпаки – ударом у відповідь військові спецбатальйону нанесли бойовикам втрат у кількості 12 окупантів вбитими і пораненими.

Читайте також: Був бій, у бойовиків серйозні втрати — комбат «Донбас-Україна»

Волонтер Юрій Мисягін, який з іншими волонтерами 15 січня був на Світлодарській дузі у бійців 54-ї бригади ЗСУ недалеко від Новолуганського, пізно ввечері 16 січня написав у Фейсбук, зокрема те, що бойовики острляли бійців 46-го батальйону чи не найсильніше, відколи 23 грудня 2016 року “Донбас-Україна” зайняла нові позиції, взявши під контроль Новолуганське.

"Сьогодні вночі ( в ніч на 16 січня - ред.) дуже сильно піддався обстрілу 46-й батальйон "Донбас-Україна". Це той самий батальйон, який під час грудневих жорстких боїв за ліс швидко зайняв селище Новолуганське. Так от, обстріл був з важкого озброєння і напевно найсерйозніший і найважчий за час перебування батальйону на Світлодарській дузі. Хлопці добре насипали у відповідь. У нас всі живі!!!", - написав Мисягін.

Читайте також: Комбат ЗСУ повідомив добру новину з фронту, що насторожує

Раніше, 12 січня, комбат 46-батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко повідомляв, що бойовики обстрілюють всі позиції українських військових на Світлодарській дузі, крім позицій, які триває його батальйон.