Добкін: життя примушує – Партія регіонів створила фронт “для звільнення нашої землі” (Відео)

Під час Всеукраїнського зльоту у Харкові, на якому створили "Український фронт". Фото з сайту Партії регіонів (Харківщина)
Під час Всеукраїнського зльоту у Харкові, на якому створили “Український фронт”. Фото з сайту Партії регіонів (Харківщина)

Партія регіонів у Харкові створила громадянський союз і назвала його “Український фронт”.

Як пише “Українська правда” з посиланням на дані організаторів, у зльоті в Харкові взяли участь близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об’єднань.

Як інформує «5 канал», штаб-квартира новостворенної організації базуватиметься поки що у Харкові. Однак згодом її планують перенести до столиці. Офіси будуть і у кожному регіоні. За символ візьмуть Георгіївську стрічку.

До складу Фронту увійдуть громадські об’єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього.

Як заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, назва “Український фронт” особливо символічна. “Наш фронт почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами”, – заявив він.