Добкін про свою втечу: Якщо буде інформація, що я кудись подівся, зник, не виходжу на зв’язок – не вірте

imagesЕкс-голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін стверджує, що не проривався через пункт прикордонконтролю в Міжнародному аеропорту “Харків”.

“Із засобів масової інформації я дізнався про те, що міністр внутрішніх справ за допомогою соцмереж заявив про те, що я начебто прорвався через кордон прикордонників і зник у невідомому напрямку. Для мене ця інформація є нонсенсом, я нікуди не проривався. Я вчора прилетів на початку 1-ї з Москви, спокійно пройшов прикордонний контроль. Єдина проблема, яка виникла, – це збій комп’ютера (який стався – ІФ), за словами прикордонників”, – сказав М.Добкін журналістам біля входу до Харківської облпрокуратури в п’ятницю.

“Я залишив свій паспорт і вийшов до машини. Тобто вони мене ідентифікували, паспорт я їм віддав із рук в руки і їм треба було провести певні дії з паспортом та з комп’ютером. За їхніми словами, у них був збій, ми прочекали близько 30, може навіть, 40 хвилин у машині біля будівлею аеропорту. Після цього мій помічник запитав, чи є можливість залишити паспорти і вранці забрати”, – додав М.Добкін.

Він повідомив, що приїхав до прокуратури у супроводі адвоката та помічників, щоб "показатися на очі" в. о. прокурора області, - пише Інтерфакс.

За словами М.Добкіна, він уже повідомив про своє місцезнаходження начальнику ГУ МВС України в Харківській області та хотів зв'язатися по телефону з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, проте той спочатку не взяв трубки, а потім скинув дзвінок.

"Я офіційно вам заявляю: я нікуди не зникаю. Якщо буде інформація, що я кудись подівся, зник, не виходжу на зв'язок - не вірте цьому... Я не маю наміру нікуди тікати. Я живу в місті Харкові. У мене немає планів зникати, якщо до мене будуть запитання у будь-яких правоохоронних органів. Я не здійснював нічого у своєму житті, щоб потрапляло під дію Кримінального кодексу, тому готовий відповісти на будь-які питання", - сказав М.Добкін.

Він також висловив обурення тим, яким чином міністр внутрішніх справ повідомив про його повернення з Москви.

"Ситуація, коли такі сенсаційні заяви одна з вищих посадових осіб робить за допомогою соцмереж, повторюючи невдачі та життєвий досвід Юрія Луценка, - це неправильно. Є що пред'явити, пред'являйте. Немає - не треба займатися дешевим піаром, тим паче через Facebook. Він (А.Аваков - ІФ) уже міністр, він уже не політик. Пора звикати до того, що є офіційний сайт МВС, і якщо є до мене питання - будь ласка, через офіційний сайт, а не через сторінку у Facebook", - наголосив М.Добкін.

На його думку, заяви А.Авакова в Facebook є спробою тиску у зв'язку з рішенням балотуватися в президенти.

"Я думаю, це все пов'язано зі спробою чинити на мене тиск через моє рішення балотуватися в президенти. Моє рішення балотуватися однозначне, я його не зміню. Затримають мене, оберуть запобіжний захід арешт, якщо буде на те незрозуміла воля тимчасового українського уряду, - я займатимуся виборчою кампанією з тих місць, де перебуватиму. Я нічого не боюся", - сказав М.Добкін.

Читайте також.  Добкін у Харкові кинув паспорт і втік у невідомому напрямку – Аваков

Після виходу з облпрокуратури він повідомив, що у прокуратури на сьогодні немає до нього претензій.

Як повідомлялося, раніше міністр внутрішніх справ А.Аваков на своїй сторінці у Facebook повідомив, що М.Добкін у відповідь на прохання офіцера прикордонслужби почекати, щоб "дещо прояснити", кинув паспорт, прорвався через пункт прикордонного контролю в Міжнародному аеропорту "Харків" і зник у невідомому напрямку.