“Доба Шевченка” у Тернополі – конкурси, читання, театральне дійство

Доба-nСвяткування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка відбудеться у Тернополі 9 березня. Цього року організовують святкове дійство для громади всього міста тернопільські пластуни.

Читайте також. Тернопіль і Луганськ, Сімферополь і Чернігів – це одна країна, – мер Сергій Надал (Відео)

Розпочнеться захід – “Доба Шевченка” з інтелектуального змагання «Що? Де? Коли?», участь в якому братимуть пластуни з Тернополя. Проходитиме гра в Українському домі «Перемога». Опісля пластуни підтримають міжнародну акцію вшанування пам’яті «Заповіт», що відбуватиметься на Театральному майдані.

– Потім у «Перемозі» відбудеться презентація книги видавництва «Старий Лев» – «Дитячий Кобзар», – повідомили організатори. – Виставку малюнків і мистецьких робіт дітей та молоді Тернополя жителі міста матимуть змогу побачити у приміщенні «Перемоги». Там також проходитиме акція «Намалюймо спільну картину».

Читайте також. Суверенітет, територіальна цілісність України є недоторканними, – кажуть у Тернополі

Театральне дійство розпочнеться з благословення священика та вшанування пам’яті «Небесної сотні». Далі гостей свята чекає насичена творча програма, що включає в себе: декламування віршів Тараса Шевченка, інсценізації, пісні ансамблю «Великодні зернятка» і хореографічні постановки.

– Завершуватиметься дійство виставою з репертуару нашого драматичного театру ім. Тараса Шевченка, – повідомили у «Пласті».

Довідково. Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

Повна програма заходу (також вона буде у прес-пакеті): http://www.ex.ua/76426720.