До відвідувача тернопільської піцерії викликали поліцію

Повідомлення про неправомірну поведінку клієнта надійшло до працівників Тернопільського відділу поліції від адміністрації одного з закладів громадського харчування міста.

Поліцейські прибули на місце події, аби з’ясувати усі обставини. Як з’ясувалося, хуліган вже притягувався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство та розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях.

Та це не спинило чоловіка вкотре порушити порядок у громадському місці. Цього разу добряче захмелівший відвідувач піцерії поводився агресивно та нецензурно лаявся, за що отримав зауваження від працівників закладу Адміністратор попросила покинути приміщення, на що дебошир відреагував неадекватно.

Читайте також: Чоловіка із психічними розладами затримали на Тернопільщині через хуліганство

Хуліган схопив зі столу чарку і пожбурив її, цілячись в адмністратора. Чарка розбилася об віконну раму, а її гострі уламки поранили іншого працівника закладу. Своєю зухвалою поведінкою дебошир спромігся зірвати роботу ресторану і змусив його працівників викликати поліцію.

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за частиною першою статтею 296 КК України – хуліганство, повідомляють у поліції.