До Великодня на всіх кладовищах поприбирають, запевняють комунальники (Відео)

фото_кТернополяни, готуючись до Великодня, прибирають у домівках і наводять лад на кладовищі – біля могил рідних.

Готують кладовище до свят і комунальники – прибирають територію та щодня вивозять сміття. У комунальному підприємстві “Ритуальна служба” запевняють, до Великодня цвинтарі будуть чистими. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Кілограм ковбаси подорожчав на 5 грн, а червоної риби – аж на 60 (Відео, Графіка)

На могилах рідних тернополяни прибирають, прополюють траву та підфарбовують пам’ятники. Старі вінки та квіти замінюють на нові.

- Тут моя мама похована, а тут - мій свекор. До всіх ходжу на могили і до батьків, і до дідів, прибрати ж треба - свята. Улітку теж прибираю, квіти саджу. На свята пасочку, крашанки приношу, квіти. Свята Великодні, зі всіма треба поділитися, - розповідає тернополянка Ірина Костюк.

Робота кипить і в комунальників. До свят необхідно прибрати на Микулинецькому кладовищі, у Підгородньому, а ще – на цвинтарях у Пронятині та Кутківцях. Поховання розпочали і на новому кладовищі, що на Львівській трасі. Упродовж двох останніх місяців там похоронили більше півсотні людей. До Великодня кладовища будуть чистими, кажуть у КП "Ритуальна служба".

Читайте також. До кладовища у Підгородньому їздитимуть усі автобуси №№11, 27, 30

- За тиждень до Пасхи кожен день людей - усе більше і більше, площі великі. Ще збільшили Микулинецьке кладовище - на 27 гектарів, більше поховань і з кожним роком добавляється роботи. Але я вважаю, що ми справляємося. У Підгородньому ми вивозимо все з контейнерів додатково своїм транспортом і екскаватором. Думаю, що все буде до свят чисто і гарно, - говорить начальник СКП "Ритуальна служба" Сергій Тлумацький.