До трьох міст на Луганщині підвозять воду: водопостачання тут припинили через борги комунальників

фото: Лисичанська міська рада
фото: Лисичанська міська рада

Графіки підвозу води опублікували на сайті Лисичанської міської ради.

“Сьогодні, 24 грудня, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» відключило від постачання електроенергії об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» (водонасосоні станції «Білогорівська», «Сумісна», «ГТВ», «Привільнянська», «Малорязанцево»), що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

Без водопостачання залишилось більше 80 тисяч мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, 35 учбових та 25 медичних закладів.

Наразі керівництвом міста та адміністрацією ЛКСП «Лисичанськводоканал» докладається максимум зусиль для відновлення електропостачання на виробничі об’єкти підприємства.

Для оперативного вирішення питання забезпечення питною водою об’єктів соціальної сфери та населення ЛКСП «Лисичанськводоканал» разом з Головним управлінням ДСНС у Луганській області розроблено графік підвозу питної та технічної води”, йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося. що 22 жовтня повідомлялося, що у Лисичанську Луганської області три насосні станції відключили від електроживлення через заборгованість за спожиту електроенергію. Без централізованого водопостачання залишилися близько 80 тисяч жителів.

У Лисичанську міська комісія з техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 жовтня оголосила надзвичайну ситуацію державного рівня через відсутність водопостачання.