До Тернополя з району ООС, що на Луганщині, повернулися військові правоохоронці

Військові правоохоронці Тернопільського зонального відділу ВСП, сьогодні 13 січня, повернулися додому з району проведення Операції об’єднаних сил. Вони більше ніж три місяці підтримували військову дисципліну і правопорядок у межах зони своєї відповідальності в Луганській області.

чч

Прибули тернополяни до пункту постійної дислокації у повному складі без жодних втрат. Попри те, що до складу групи входили досвідчені фахівці, які уже неодноразово виконували завдання у районі, де тривають бойові дії, ця ротація для них була особливою. Цього разу у зоні відповідальності військовослужбовців ВСП з Тернополя з’явилася одна із трьох ділянок розведення сторін. А це покладало на військових правоохоронців більшу відповідальність. Усі розуміли наскільки важлива ділянка території на якій довелося нести військову службу. Тут потрібно було бути і психологом, і фахівцем з правових аспектів.

– Усі чітко справилися із завданнями. У компетенції наших воїнів ВСП були не лише питання щодо забезпечення порядку серед захисників України, а й боротьба з диверсійними групами, забезпечення супроводу військового транспорту, конвоювання та охорона затриманих за вчинення правопорушення військовослужбовців, безпека дорожнього руху, супровід військових колон, регулювання дорожнього руху та інше, – зазначив начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Іван Бугай.
Тепер на військовослужбовців чекають відпустки та приємні моменти у родинному колі.

Василь Лабай.