До пожежі на Донбасі додалися вибухи – вогонь вже впритул до КПВВ (Відео)

Вогонь масштабних пожеж, що вирують на підконтрольній Україні частині Луганщини з вечора 30 вересня, вже дістався до пункту пропуску “Станиця Луганська” і роботу КПВВ українська сторона сьогодні припинила.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Як ідеться в повідомленні, до пожежі під Станицею Луганською додалися ще й вибухи – від вогню детонують боєприпаси, що не розірвались раніше під час ворожих обстрілів.

Із КПВВ евакуювали як цивільних, так і українських прикордонників.

"Наразі пропуск громадян до тимчасово окупованої території не здійснюється. Усіх громадян, які перебували в КПВВ та поряд з територією контрольного пункту відведено на безпечну відстань. Крім того, у разі прибуття громадян з тимчасово окупованої території відбуватиметься негайне їх відведення в безпечні місця. Усі прикордонні наряди також відведені з території КПВВ, окрім наряду прикриття, який готовий до дій", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України щодо ситуації на КППВ "Станиця Луганська".

Читайте також: Штаб ООС назвав причину масштабних пожеж, що вирують на Донбасі

Як повідомляє ДСНСУ, станом на 12:30 1 жовтня зі 146 пожеж, що почалися на Луганщині 30 вересня, вже ліквідовано 82 пожежі, продовжується гасіння 64-х.

Читайте також: Заграва над Сєвєродонецьком: палає склад побутової хімії (Відео)