До мешканців окупованого Алчевська прийшла нова напасть

Протиепізоотична комісія міста Алчевська вирішила встановити в місті двомісячний карантин. Про це повідомляє прес-служба самопроголошеної адміністрації міста Алчевська.

«30 листопада відбулося перше засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Адміністрації міста Алчевська на тему: «Про встановлення карантину по сказу тварин на території міста Алчевська» під головуванням заступника Глави Адміністрації Колосовський Е.Н.», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Новий ворог наших військових на передовій (Відео)

За підсумками засідання було прийнято рішення «Про встановлення карантину по сказу тварин на території міста Алчевська», а також розроблений «План заходів щодо ліквідації осередку захворювання тварин на сказ на території міста Алчевська Луганської Народної Республіки».

Читайте також: В Україні введуть надзвичайний стан через хворобу, яку вже подолала більшість країн світу?

«На підставі експертизи Луганського республіканського державного лабораторно – діагностичного центру ветеринарної медицини ЛНР № 91 від 25.11.2015 р. встановлено захворювання сказом дикої лисиці, що завдала укуси домашнім тваринам, що належить громадянам міста, які проживають по вулицях Станіславського, Ушакова, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Адміністрації міста Алчевська ВИРІШИЛА: 1. Встановити з 30.11.2015 на території міста Алчевська карантин терміном на два місяці з дня виявлення останнього випадку захворювання тварини», – йдеться в тексті рішення.