До імпічменту Трампа може довести не шатдаун, а “московський слід” (Відео)

ф1Американські журналісти знайшли факти, що підтверджують: Дональд Трамп мав плани збудувати у Москві свої хмарочоси і тісно співпрацював з російською владою. Те, що Трамп це заперечує, може призвести до імпічменту президента США.

Про схему, за якою Трамп контактував через російського олігарха Дерипаску з владою Росії, розповідала працівниця російського ескорту Настя Рибка, яку доправили в РФ у наручниках. Після розхмови з російськими правоохоронцями внаслідок гучного скандалу Рибка тепер заявляє, що нічого пр оце, мовляв, не знає.

Натомість американські журналісти взялися вивчати сказане в суді адвокатом Трампа. З’ясувалось, що той багато про що змовчав. Однак журналісти знайшли проекти хмарочосів, які у Москві збирався будувати Трамп, для чого не менше стоні разів зв’язувався з рсоійською стороною і їздив у Москву, хоч це Трамп і заперечує. Якщо співпраця Трампа з Росією перетвориться у новий гучний скандал, це таки стане причиною інпічменту президента США.

Читайте також: Шатдаун: Трамп готується оголосити в США надзвичайний стан (Відео)

Тим часом у США скандал навколо шатдауні не вщухає: Дональд Трамп на 3 тижні перервав його, щоб Конгрес таки виділив гроші на стіну з Мексикою. Якщо цього не станеться, Трамп пообіцяв знову заблокувати роботу виконавчої влади США.

Всі подробиці - у сюжеті Факти Тижня ICTV, на відео - з 2 хв 26 сек.