До будинку австралійця залізли два велетенські пітони і добряче налякали власника

фото: Корреспондент.net (архів)

Уявіть собі: ви повертаєтесь додому з роботи, заходите у спальню і бачите, що на вашому ліжку спить велетенський пітон вагою 22 кілограми. Жителю міста Квінсленд, що в Австралії, не позаздриш. Адже він побачив таку картину у себе вдома. Мало того, ще один самець-пітон повзав по вітальні.

Виявилося, що два веленетських пітони пробили стелю приватного будинку чоловіка. Власник помітив плазунів і шматок стелі на підлозі, коли повернувся додому. Звісно, він добряче злякався і викликав службу з вилову змій.

Як повідомляє BBC, Девід Тейт знайшов одну змію у своїй спальні, а іншу — у вітальні. Вони важили між собою приблизно 22 кг. Ловець змій Стівен Браун заявив, що вони були “виняткового розміру”. Він додав, що ці два самці могли битися через самку, яку ще не виявили. Пітони мали розміри 2,8 метра і 2,5 метра.

Тейт розповів, що і раніше бачив змій, які грілися на його даху. Він зазначив, що не хотів мати справу з тваринами, тому одразу викликав службу з вилову змій. Він додав, що наразі у тварин розпочався сезон розмноження, і змії будуть активізуватися лише тоді, коди буде підвищуватись температура повітря. Браун також порадив, що у разі зустрічі зі змією, найкраще стояти на місці та не заважати їй рухатися далі.

“Все, що хочуть зробити змії, це уникнути будь-якої небезпеки”, – додав він, пише Суспільне.